Přihlášení na vzdělávací kurz

Zde se můžete přihlásit na Vámi vybraný vzdělávací modul/seminář, který je konaných v rámci Vzdělávacího programu pro stavební inženýry v Moravskoslezském kraji. Jednotlivé semináře jsou děleny dle tematického zaměření a jsou pořádány vždy v několika termínech, tak aby zájemci o vzdělávací program měli větší možnost volby.

Vzdělávací kurzy pokud není uvedeno v popisu jinak se konají na VŠB-TUO, Fakulta stavební, Odborné školící a inovační středisko,Ludvíka Podéště 1875/17, Ostrava-Poruba, 708 33 

U každé pořádané akce je uvedena její cena a účet, na který je potřeba do stanoveného termínu částku uhradit. Konání akce je podmíněno minimální počtem přihlášených (zaplacených) účastníků. Po zaplacení částky na náš účet Vás budeme informovat a vystavíme potvrzení o zaplacení.

Při nenaplnění minimálního počtu se kurz neuskuteční. Přihlášené osoby budou o této skutečnosti informováni a poplatek jim bude vrácen na účet.

Vzdělávací modul:

Termín: Obsazení kurzu: 0/15

Titul před jménem:

Jméno*:  

Příjmení*:  

Titul za jménem:

Email*:    

Instituce, Firma:

IČ:

DIČ:

Město:

Ulice:

PSČ:

Čislo účtu: /

Souhlasím s evidencí a využitím poskytnutých osobních dat pro potřeby projektu - veškeré údaje uvedené ve formuláři jsou zpracovány výhradně pro účely plnění projektu. S osobními daty bude nakládáno v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Aktuality

Vzdělávací modul Dopravní stavitelství:
Termín konání: pátek 20. listopadu 2015
Místo konání: Fakulta stavební VŠB-TU Ostrava
Ludvíka Podéště 1875/17, 708 33 Ostrava - Poruba
od 9:00 místnost H108, od 10:45 místnost A204

Na první pololetí roku 2014 jsme pro Vás připravili nový běh vzdělácího programu pro stavební inženýry v Moravskoslezském kraji. Jedná se o semináře na aktuální odborná témata. Seznam seminářů naleznete v sekci Pořádané akce

 

Galerie